Eğitimler

CYBERDATA Eğitimleri

Siber güvenlik, ağları, bilgisayarları ve verileri saldırılara, hasara ve yetkisiz erişime karşı korumak için tasarlanmış teknolojiler, süreçler ve uygulamalar bütünüdür. Siber güvenlik kursları, profesyonellere güvenlik açıklarını tespit etmeyi, saldırıları savuşturmayı ve acil durumlara anında yanıt vermeyi öğretir. SOME ve diğer siber güvenlik eğitimleri hakkında bilgi almak için info@cyberdata.com.tr…

Giriş Seviyesi

Giriş seviyesinde basit ve anlaşılır bir anlatımı sizlerle buluşturmaya çalıştık. Bu eğitimin sonunda sizler de artık siber güvenliğin ne anlama geldiğini öğreneceksiniz.

Orta Seviye

Orta düzeyde siber güvenlik eğitimlerini aldıktan sonra, siber güvenlik alanında teknik çözümler sunan ve eğitimler veren bir kurumda rahatlıkla çalışabilir, bu alanda kolaylıkla uzmanlaşabilir ve gerekli sertifikasyon süreçlerini tamamlayabilirsiniz.

İleri Seviye

İleri düzeyde siber güvenlik eğitimlerini aldıktan sonra SOME kurulumu ve işletilmesi, siber güvenlik konusunun tüm teknik hizmet ve çözümleri alanında ve bilhassa Siber Operasyon Merkezleri’nde çalışabilecek düzeyde bilgi birikim seviyesine ulaşmış olacaksınız.

Some Eğitim

KVKK Eğitimi

BGYS Eğitimi

Farkındalık Eğitimi

ISACA