Our Trainings

CYBERDATA Trainings

Cyber security is a set of technologies, processes and applications designed to protect networks, computers and data against attacks, damage and unauthorized access. Cybersecurity courses teach professionals to detect vulnerabilities, fend off attacks, and respond immediately to emergencies. For information about SOME and other cyber security trainings info@cyberdata.com.tr

Entry Level

Giriş seviyesinde basit ve anlaşılır bir anlatımı sizlerle buluşturmaya çalıştık. Bu eğitimin sonunda sizler de artık siber güvenliğin ne anlama geldiğini öğreneceksiniz.

Intermediate Level

Orta düzeyde siber güvenlik eğitimlerini aldıktan sonra, siber güvenlik alanında teknik çözümler sunan ve eğitimler veren bir kurumda rahatlıkla çalışabilir, bu alanda kolaylıkla uzmanlaşabilir ve gerekli sertifikasyon süreçlerini tamamlayabilirsiniz.

Advanced Level

İleri düzeyde siber güvenlik eğitimlerini aldıktan sonra SOME kurulumu ve işletilmesi, siber güvenlik konusunun tüm teknik hizmet ve çözümleri alanında ve bilhassa Siber Operasyon Merkezleri’nde çalışabilecek düzeyde bilgi birikim seviyesine ulaşmış olacaksınız.

Some Eğitim

KVKK Eğitimi

BGYS Eğitimi

Farkındalık Eğitimi

ISACA